Wypełniacze paczek

OPAKOWANIA Z TEKTURY FALISTEJ

Przy projektowaniu opakowań korzystamy z katalogu FEFCO, ale możemy przygotować także rozwiązania niestandardowe, zgodnie z Państwa życzeniem. Do produkcji wykorzystujemy tekturę szarą oraz białą, trój- lub pięciowarstwową. Najczęściej stosowane fale to: B,C,BC,BE oraz E. Tektura stosowana do produkcji opakowań kartonowych pochodzi tylko od renomowanych producentów, gdyż zależy nam na wysokiej i powtarzalnej jakości surowca.

Na każdym opakowaniu możemy umieścić dowolny nadruk w technologii fleksograficznej wykonany w 6 kolorach bądź 5 kolorach + lakier. Dla mniejszych serii, bądź pojedynczych sztuk możemy zaproponować nadruk cyfrowy charakteryzujący się bardzo wysoką jakością oraz brakiem konieczności wykonania kliszy fleksograficznej.

Naszą przewagą konkurencyjną jest stała dostępność ok. 800 tysięcy sztuk pudeł kartonowych w prawie 100 różnych rozmiarach. Kartony dostępne są “od ręki”, prosto z naszego magazynu, czyli w ciągu 24 godzin mogą być w Państwa zakładzie.

Oprócz typowych pudeł kartonowych mamy w swojej ofercie bardzo proste ale użyteczne rozwiązanie: owijkę do książek. Pozwala ona w prosty, szybki i tani sposób zabezpieczyć na czas transportu książki, albumy czy płyty DVD. Standardowo oferujemy 3 rozmiary owijki do książek, ale możemy je dowolnie na Państwa życzenie zmodyfikować  

Prowadzimy skup oraz sprzedaż palet.

KONTAKT

ECO SAVE GROUP Sp. z o.o.
ul.Cegielnia 19
96-315 Wiskitki
Biuro:
ul. M. Ogińskiego 6B
96-317 Guzów
tel. +48 665 070 280
biuro@ecosavegroup.pl